Jsme DellEMC Gold Partner se specializací na servery a datová úložiště.

V praxi to pro zákazníka znamená, že jsme jedna z mála firem, která nakupuje přímo od Dellu a za lepších podmínek.

Obrovskou výhodou většiny výrobků Dell je záruka 2 – 5 let, doplněná standardním servisem NBD On-Site (následující pracovní den v místě, kde se zařízení nachází) po celou dobu trvání záruky. Stačí spustit diagnostiku, vestavěnou přímo v zařízení, její vysledky sdělit na infolinku a domluvit se na termínu a místě servisu. Toto pro naše zákazníky také řešíme.
Právě pro rychlou a nadstandardní servisní podporu, spolupracujeme se společností DELL v oblasti dodávek informačních technologií již mnoho let, od dob, kdy partnerský prodej ještě nepatřil mezi běžné Dellovské standardy. Ihned po zavedení tohoto institutu na podzim roku 2008, se naše společnost stala registrovaným partnerem DELL s možností využívat všech výhod z tohoto partnerství plynoucích. Při návrhu, dodávce, implementaci a správě informačních technologií můžeme využívat rozsáhlých zkušeností týmu jejich odborníků.

Proč jsme si za klíčového partnera vybrali právě společnost DELL?

– vysoce kvalitní výrobky na technologické špici
– kompletní portfolio výrobků z oblasti výpočetní techniky
– špičková technická a servisní podpora na všechny výrobky

DellEMC PowerEdge VRTX EqualLogic Compellent AppAssure KACE VMware Ocarina Networks Alienware Optiplex Precision Latitude XPS Vostro Inspiron Wyse Technology SonicWALL